Platforma pro daytrading

Klíčem úspěchu obchodníka je platforma pro daytrading. Bez její dokonalé znalosti a souhry s ní nemůže daytrader naplno rozvinout svůj potenciál. Stává se hlavním pracovním nástrojem, který investor denně využívá.

Jaká je nejlepší platforma pro daytrading?

S odpovědí nám pomůže nejrenomovanější investorský časopis světa Barrons, který ročně vyhlašuje šíroce respektované ceny mezi brokery v mnoha kategoriích. Pokud chceme hledat nejlepší z nejlepších, Barrons je správným místem. Jako nejlepší broker byl pro rok 2013 vybrán již potřetí v řadě (!!!) Interactive Brokers se svou obchodní platformou Trader Workstation (TWS).

Trader Workstation suveréně ovládla kategorii Trading Experience & Technology a také se umístila na špici při hodnocení nejlepší platforma pro daytrading.

Trader Workstation (TWS)

Obchodní platforma TWS je mezi investory synonymem pro spolehlivost, jednoduchost a efektivnost. Vyniká především nejlepším způsobem exekuce obchodů a vysokou technologickou vyspělostí. Využívající ji profesionálové po celém světě včetně hedgeových fondů a dalších investičních společností.

Jeden z hlavních důvodů, proč je TWS vhodná plaforma pro daytrading je exekuce obchodů. Díky systému SMART jsou příkazy exekuovány za nejvýhodnějších cen a nejrychleji. Systém SMART dokáže rozdělit příkaz na několik malých příkazů a umístit jej na různé burzy tak, aby byla dosažena maximálně výhodná cena. Zaplacený poplatek je však stále pouze za jednu transakci.

Další silnou stránkou jsou profesionální nástroje. Zejména intradenní obchodníci ocení širokou paletu profesionálních nástrojů, které jsou vytvářeny profesionálními tradery po celém světě přesně podle jejich potřeb. Různé investiční instrumenty mají různé nástroje. Pro forexové obchodníky je určen FXTrader a ChartTrader. Akcioví daytraděři ocení Market Scanner a BookTrader. Opční obchodníci se neobejdou bez OptionTrader, Option Strategy Lab, OptionPortfolio nebo Probability Lab. Spreadový obchodníci snadno pracují s SpreadTrader a také ComboTrader. V dispozici je více než 20 profesionálních nástrojů, které výrazně usnadňují obchodování a nabízí možnosti, o kterých se investorům ani nesnilo.

Platforma je samozřejmě dostupná jak na PC (instalovaná platforma i webový přístup bez nutnosti instalace), smartphony a tablety.

Platforma pro daytrading v češtině

Jelikož Trader Workstation je americká platforma, není standardně k dispozici v českém jazyce. Pro tradery, kteří by ji chtěli získat kompletně v českém jazyce včetně všech profesionálních nástrojů, existuje možnost díky brokerské společnosti Lynx. Lynx nabízí Trader Workstation pro své klienty v českém jazyce.

platforma pro daytrading - Trader Workstation (TWS) v češtině