Obchodní tipy na daytrading

K čemu slouží obchodní tipy na daytrading?

Obchodní tipy na daytrading umožňují investorům ušetřit čas a námahu analyzováním obchodních příležitostí. Investoři přímo získávají obchodní tipy či signály s konkrétními urovněmi vstupu a výstupu. Investoři je po obdržení mohou přímo zadat do své obchodní platformy a vytvořit obchodní příkazy.

Obchodní tipy na daytrading jsou dynamicky se rozvíjející oblastí daytradingu, kterou využívá po celém světě stále více investorů. Pro šikovné investory je to také jeden z nových způsobů přivýdělku.

Kde obchodní tipy na daytrading vyhledávat?

Někteří brokeři sami poskytují analytické služby, v rámci kterých vydávají doporučení na obchody. Nejnavštěvovanějším celosvětovým zdrojem na obchodní tipy na daytrading je stránka www.seekingalpha.com, kde mezi sebou investoři denně sdílí tucty signálů.
Méně rozšířeným zdrojem jsou nejrůznější internetové fóra a diskuze, kde mezi sebou investoři přímo rozebírají jednotlivé doporučení.
Zajímavý zdroj má k dispozici brokerská společnost Lynx, která svým klientům týdně zasílá analýzy několika akcií a ETF zdarma. Newsletter se jmenuje BreakoutTrader a je vytvářen ve spolupráci s mezinárodním kolektivem analytiků. Ukázkový newsletter je k dispozici zde.

Obchodní tipy na daytrading mohou být velkým ulehčením pro investory, ale na druhou stranu je nutné udělat vlastní analýzu jejich vhodnosti a úspěšnosti. Doporučujeme obchodní tipy nejdříve sledovat nanečisto než je budete aplikovat na své portfolio.