Kde je nejlepší exekuce obchodů?

Pro intradenní obchodování je nutné vylepšovat cenu o každý cent a zvyšovat rychlost vyplnění o každý zlomek vteřiny. Abychom zjistili, kde je nejlepší exekuce obchodů, podíváme se na práci nezavislé společnosti TAG neboli Transaction Auditing Group.

Kde je nejlepší exekuce obchodů?

Podle TAG mohou soukromí i institucionální klienti získat nejlepší exekuce obchodů na obchodní platformě Trader Workstation od Interactive Brokers. Nejlepší exekuce obchodů plyne z využití systému SmartRouting.

Co to je SmartRouting?

SmartRouting dává všem investrům automaticky náskok před konkurencí. SmartRouting dokáže rozdělit pokyn na několik menších pokynů tak, aby zajistil nejlepší možnou cenu napříč všemi dostupnými burzami. Při obchodování akcií i opcí, tak může být cena nákupu i prodeje výrazně vylepšena.

Obchodní platformy jiných brokerů standardně vyberou jednu burzu, na které vyplní celý traderův příkaz nejvhodněji. Pokud chce koupit 100 akcií Apple, tak hledají automaticky nejlepší cenu pro nákup 100 akcií Apple. Přehlíží však, že některé burzy nabízí výhodnější ceny pro nákup menších objemů. Díky SmartRouting může být Váš příkaz vyplněn např. jako 50 akcií Apple na jedné burze, 40 na jiné a 10 na zbývající. Cena menších objemů však bude výhodnější než celých 100 kusů.

SmartRouting se využívá na obchodování akcií, opcí a různých spreadů.

SmartRouting traderům vždy zajišťuje nejlepší exekuci obchodů, pokud jako destinaci při obchodování v TWS zvolí SMART.

Nejlepší exekuce obchodů mezi českými brokery

Čeští investoři mají možnost získat nejlepší exekuci obchodů díky na platformě Trader Workstation (TWS) díky společnosti Lynx, která obchodní platformu navíc nabízí exkluzivně v českém jazyce.

Nejlepší exekuce obchodů - Smart Routing